sta-1-hoverYetersiz Çözüm

VakıfBank Limit Artırım Talebi

Ahmet Ahmet21 Ekim 16:25

8 yıldır VakıfBank Worldcard kullanıyorum. Gelirim neredeyse kart limitinin iki katı olmasına ve istenilen gelir belgelerinin [email protected]ıfBank.com.tr adresine göndermeme rağmen, limit artırım talebimin VakıfBank tarafından olumsuz karşılandığı bildirildi. Bankayı arayarak halihazırda aktif olarak tek bir kredi kartı kullandığımı ve uzun yıllar alışmış olduğum bu kartı kullanmaya devam etmek istediğimi ısrarla belirtmeme rağmen, bankanın politikaları gerekçe gösterilerek talebim olumsuz karşılandı. Bunca emsal varken hangi politikalardan bahsediliyor, bu politikalara uygun geçerli bir mazeret nedir?  

Benim üzüldüğüm tek şey bunca yıl güvenerek ve müşterisine değer verdiğini düşünerek bu bankayla çalışmış olmak. Halbuki verilen değer ortada. Kartı iptal etmek için vermiş olduğum fatura talimatlarının süresinin dolmasını bekliyorum. Aksi halde bunca yıldan sonra bu kart bana zarardan başka hiçbir şey vermeyecek. Ben bundan sonra gene tek bir kredi kartı kullanmaya devam edeceğim, ama müşterisine değer veren bunca banka varken bu kesinlikle VakıfBank'a ait bir kart olmayacak.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Ahmet 21 Ekim 16:39

Hayır sizi aramayacağım ve size yazmayacağım. Çünkü daha önce bunu defalarca yaptım. Matbu mesajı burada paylaşmanıza gerek yok. Müşteriye yapılan bu muameleyi herkes bilsin diye buraya yazdım. Çünkü siz kendi içinizde sadece prosedür gereği bazı şeyleri yapıyorsunuz. Müşterinin sizin gözünüzde bir değeri yok.

VakıfBank Logo VakıfBank 21 Ekim 16:25

Sayın Müşterimiz, ilettiğiniz başvurunuz Bankamızın inceleme ekiplerine iletilmiştir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılıkta yer alan Bize Yazın bölümünden, www.vakifbank.com.tr internet sitemizde yer alan Bize Ulaşın bölümünden, 0850 222 0 724 numaralı Çağrı Merkezimizden ve Şubelerimizden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla. VakıfBank Sorun Çözelim

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler