06 Eylül 2013
Yorum Yap
#1997307

Vakıfbank Likecard Ekstrelerimi E-maille Almama Rağmen Yıllık Kullanım Ücreti Kesildi!

Üniversiteye başlarken verilen Likecard'ımdan bugun harcamalarımı kontrol ederken 10 lira yıllık kullanım ücreti kesildiğini gördüm. Ben bu karttan ücret kesilmemesi için sitelerindeki kullanım koşulları vs. bölümünde yazan "Ekstreni Sadece E-Posta Yoluyla Al, Kart Ücreti Ödeme" ibaresini gördüğümde arayıp bu kampanyadan yararlanmak istediğimi ve artık ekstrelerimi e-postayla almak istediğimi söyledim.


Müşteri temsilcisine e-postamı onaylattım ve o da bundan sonra kart ücreti alınmayacağını söyledi. (Banka isterse bu konuşmayı kayıtlarından bulup dinleyebilir. )Bu haksızca kesilen kart ücretinin hemen iade edilmesini istiyorum ve böyle bir şeyin bir daha yaşanmayacağının taahhüdünü istiyorum.

Tolgahan 90 Okunma

Cevaplar

  • Tolgahan13 Eylül 2013

    Pazartesi günü işleme alındı mesajı aldıgım şikayetim hala çözümlenmedi.

  • VakıfBank Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler