23 Haziran 2016

VakıfBank Lehime Sonuçlanan Hesap İşletim Parası İade Kararı Tanınmıyor

Anneme ait olan ve senelerdir kullanılmayan hatta kullanım tarihi geçmiş VakıfBank vadesiz hesabımızdan abim bilmeden 100 TL yatırmış ve 93 TL 1 yıllık peşin hesap işletim ücreti kesilmişti.


Eskişehir Tepebaşı Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurdum ve lehime paranın iadesi kararı çıktı. Aradanda 1-2 ay geçti ve hala banka parayı yatırmadı. 2 gün önce annem bankaya gittiğinde kararı tanımıyoruz mahkemeye gidin isterseniz denmiş. Evet mahkemeye gideceğim. 93 TL'den kaçarken vekaletti faizdi hepsinden maddi manevi talepte bulunacağım.


İnsanları her gün bankaya kadar yoruyorsunuz telefonda bilgi veremeyiz diyorsunuz. Kamu ile çalışan bu bankanın uyguladığı politikayı kınıyorum. Sizinle neden çalışılmaması gerektiğini gücümün yettiği her kesinde dile getireceğim. Mahkeme kararlarına uymayı bu ülkede yaşayan ve para kazanan bir kurum olarak kabul edeceksiniz ki hak ve adalet yerini bulsun.

Aydın 1.719 Okunma

Cevaplar

  • VakıfBank Temsilcisi23 Haziran 2016

    Bankamıza şikayetvar.com’dan iletmiş olduğunuz kaydınıza istinaden, Bankacılık kanunu gereği 3.şahıslar ile bilgi paylaşımı yapılamamakta olup, konu hakkında ilgili kişi tarafından talepte bulunulması halinde Bankamızca gerekli değerlendirmeler yapılacaktır. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ve taleplerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizden iletebilirsiniz. VakıfBank

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön