Vakıfbank Kurye Kredi Kartı hala Getirmedi

Halit Halit17 Ekim 15:09

VakıfBank'tan talep ettiğim ve hızlıca onaylanan kredi kartı başvurum sonrası kartı hızlıca kurye'ye teslim ettiler, kaç gündür kuryede hala gelecek diye bekliyorum, VakıfBank'ı arıyorum hiçbir şekilde kurye ile ilgili bilgi alamıyorum. Cep bankacılığından takip edin denmiş, uygulamada verilen tek bilgi kurye'ye verildi bilgisi. Ne ulaşabileceğim bir numara ne detaylı bir hareket göstergesi hiçbir şey yok.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

profile-icon Halit 20 Ekim 03:41

VakıfBank tarafından yazılan cevap otomatik cevap, hiçbir şekilde tarafıma ulaşılmadı, sorunun çözümü için hiçbir adım atılmadı. Kuryeye verilen bir evrak nasıl olur da 5 günde teslim edilemez. Müşteri hizmetleri ulaşıp bilgi bile vermedi, demek ki umurlarında değiliz.

VakıfBank Logo VakıfBank 17 Ekim 15:09

Sayın Müşterimiz, ilettiğiniz başvurunuz Bankamızın inceleme ekiplerine iletilmiştir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılıkta yer alan Bize Yazın bölümünden, www.vakifbank.com.tr internet sitemizde yer alan Bize Ulaşın bölümünden, 0850 222 0 724 numaralı Çağrı Merkezimizden ve Şubelerimizden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla. VakıfBank Sorun Çözelim

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler