VakıfBank Kredili Vadesiz Hesap, Ek Hesap Kapatma Problemi

Cüneyt Cüneyt22 Mayıs 16:16

VakıfBank nezdinde bulunan vadesiz hesabıma tanımlanan ek hesabımın kapatılması için VakıfBank'ın internet bankacılığı, telefon bankacılığı, başka şubesinden yazılı dilekçe ile başvuru ve son olarak da hesabın bulunduğu şube üzerinden yazılı olarak başvuruda bulunmama rağmen vadesi hesabıma tanımlı ek hesabımı kapatamayacaklarını bildirdiler. Buna sebep olarak da bankadan kullanmış olduğum kredime ait taksit ödemelerinin devam etmesi ve bu sebeple ek hesabın kapatılmadığı söyledi. Ben müşteri olarak hesabımda ek hesap bulunmasını istemiyorum, çünkü başka bankalardan kullanmış olduğum kredi kartlarının limitlerini etkiliyor. Ayrıca bankadan kullanılan kredi ayrı bir üründür, hesaba tanımlanan ek hesap başka bir üründür, ben müşteri olarak böyle bir ürün veya hizmet istemiyorum, bu bana zorla dayatılamaz.

VakıfBank'dan TR57 000** 82 Iban numaralı hesabımın ek hesabının kapatmasını istiyorum.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum

Cevaplar

VakıfBank Logo VakıfBank 22 Mayıs 16:43

Sayın Müşterimiz, ilettiğiniz başvurunuz Bankamızın inceleme ekiplerine iletilmiştir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılıkta yer alan Bize Yazın bölümünden, www.vakifbank.com.tr internet sitemizde yer alan Bize Ulaşın bölümünden, 0850 222 0 724 numaralı Çağrı Merkezimizden ve Şubelerimizden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla. VakıfBank Sorun Çözelim

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Cüneyt 26 Mayıs 11:04  

    VakıfBank yetkililerine. Konu hakkında 5/22/2020 tarih ve l8IiseCfFC takip kodu ile BDDK'ya şikayette bulundum. Bu problem hakkında sizinle iletişime geçecekler.

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler