20 Ekim 2016 #6734029

Vakıfbank Kredi Yapılandırmaya Olumsuz Yanıt

VakıfBank'a olan kredi borcumu yapılandırmak istediğimi ilettiğimde maalesef sizin krediniz takipte olmaz dediler, sorun çözelim diye bir yer var hiçbir şey çözülmüyor oraya yazılı olarak da bildirdim oradan da olumsuz yanıt aldım, peki sunu soruyorum bu yapılandırma kredilerini ödemekte zorlananlara değil de kime çıktı bunu bir türlü anlayamadım, bu yapılandırma zorda olan vatandaşa çıkmamış bunu görüyoruz. Zaten vatandaşın yüzde sekseni takipte veya avukatta icrada asıl bu kredilerin yapılandırmaya ihtiyacı var. VakıfBank aşağıya şimdi şöyle yazacak.
İletiniz değerlendirmeye alınmıştır. En kısa sürede size bilgi verilecektir.

Fatih 452 Okunma

Cevaplar

  • Fatih22 Ekim 2016

    ; Müşterilerimizi öncelikle “Haklı” kabul edip, şikayet sebebini bu açıyla inceliyoruz. Bize iletilen her konuyu araştırarak, kendimizi geliştirme şansı buluyoruz. Müşterilerimizin kaliteli hizmet beklentisine uygun bir anlayışı benimsiyoruz. Müşterilerimize sunmakta olduğumuz ürün ve hizmetlerin sonrasında güçlü, doğru, net ve devamlılık arz eden bir müşteri-banka ilişkisi oluşturmak istiyoruz. vakıfbankın müşteri politikası bu: ama neden bunların hiç biri gerçekleşmiyor müşteriye yardımcı olunmuyor.

  • Fatih20 Ekim 2016

    Yukarıdada belirttiğim gibi bankanın yazısı bu. Syın müşterimiz, iletmiş olduğunuz bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemer yapıldıktan sonra tarafınıza en kısa süre içinde bilgi verilecektir. Vkıfbankın yaptığı sadece bu çözüm yok hep aynı cevaplar değişen değişen bir şey yok. Birde şu var ki şahsen ben bu bankanın uzun yıllardır müşterisiyim hiçbir şekilde bir çözüm alamadım bu bankadan.

  • VakıfBank Temsilcisi20 Ekim 2016

    Sayın Müşterimiz, iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön