22 Kasım 2018
Yorum Yap
#11181744

VakıfBank Kredi Kartımı Kullanıma Kapatmış!

On yıldır bankanızdan emekli maaşı alıyorum. Bu süre içinde bankanızdan ihtiyaç kredisi çektim ve her ay emekli maaşımda kesilerek hiç aksatmadan krediyi ödedim. Artı vermiş olduğunuz limiti 3 bin TL olan kredi kartını da gayet kontrollü şekilde kullandım. Herhangi bir taksitini de aksatmadım.


İki ay önce bankanız yüksek kurulu diğer bankalarla sorunlu olanların kredi kartlarını kullanıma kapatma kararı almış. Bu karar müşterinize verdiğiniz güveni sarmış aynı zamanda müşterilerinizden taahhütname aldığınız halde kendi işleyişinize de kendinizin güvenmediği kanısı uyandırmıştır.


Bu kararınızı tekrar gözden geçirmeniz gerekir. Bankanıza hiçbir şekilde zararı olmamış olan müşterilerinize bu tarz uygulama yapmanızı mantıksızca bulduğumu iletirim.

Ayşe Ayşe 1.540 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • VakıfBank Temsilcisi22 Kasım 2018

    Sayın Müşterimiz, ilettiğiniz başvurunuz Bankamızın inceleme ekiplerine iletilmiştir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılıkta yer alan Bize Yazın bölümünden, www.vakifbank.com.tr internet sitemizde yer alan Bize Ulaşın bölümünden, 0850 222 0 724 numaralı Çağrı Merkezimizden ve Şubelerimizden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla. VakıfBank Sorun Çözelim

Ziyaretçi Yorumları