VakıfBank Kredi Kartımdan Çekilen Para!

Yusuf Yusuf15 Eylül 20:11

28/08/2020 günü telefonuma VakıfBank'tan tarihi belli olmayan aşağıya görselini eklediğim 448 Euro'luk bir harcama mesajı gönderildi. Anında gördüm ve kayıp çalıntı bildirimi gerçekleştirdim kartım kapatıldı ve harcama itirazı dilekçesi vermem için şubeye gönderildim telefonu kapattıktan 15-20 dakika sonra banka şubesinde müşteri temsilcisiyle görüşüp dilekçemi verdim. 

Harcama provizyonda olduğu 553 dolarlık İspanya'dan bir çekim olduğunu öğrendim. Bana 10-15 gün içinde dönüşeceği söylendi bugün ayın 15 i müşteri hizmetlerini aradım. Son ödeme günü bu kadar gücüm yok ödemeye diye belirtmeme rağmen, ödeyin yoksa faiz biner diye öneri aldım. Devlet bankası vatandaşına bunu yapıyorsa siz düşünün. Bu pandemi zamanı benim İspanya'da 553 dolarlık nasıl bir harcamam olur, uçak mı kiralıyorum? Bu para nasıl çekildi, yurt dışından onu geçtim mesaj dahi gelmiyor. 3D güvenliği için bu kadar mı güvenilirsiniz? Müşterilerinizi bu şekilde mi memnun ediyorsunuz?

Cevaplar

VakıfBank Logo VakıfBank 15 Eylül 20:11

Sayın Müşterimiz, ilettiğiniz başvurunuz Bankamızın inceleme ekiplerine iletilmiştir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılıkta yer alan Bize Yazın bölümünden, www.vakifbank.com.tr internet sitemizde yer alan Bize Ulaşın bölümünden, 0850 222 0 724 numaralı Çağrı Merkezimizden ve Şubelerimizden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla. VakıfBank Sorun Çözelim

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Suleyman 4 hafta önce  

    Hocam benim de başımda şu an var aynı olay miktar farklı ve Türkiye de oluyor harcama

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler