VakıfBank Kredi Kartımdan Bilgim Dışında Ödeme Yapılmış

Seyhmus Seyhmus17 Eylül 12:17

18/07/2020 tarihinde VakıfBank kredi kartımdan 5 defa üst üste Facebook Payment tarafından toplamda 381,50 USD'lik harcama yapıldı. Aynı gün hemen kartın iptali için bankayı aradım ve kartımı iptal ettirdim. 20/07/2020 tarihinde Bahçelievler VakıfBank şubesine konu ile ilgili dilekçe verdim ve yapılan bu işlemlerin iptal edilmesini bu olaydan benim gibi birçok insanın mağdur olduğunu söyledim. 

45 gün içinde işlemi gerçekleştireceklerini söylediler fakat Eylül ayında ki yeni kartımın ekstresine baktığımda Bu işleminden dolayı 2.816.00 TL borcun faiziyle birlikte bu ayki ekstreme yansıtıldığı gördüm. Konuyla ilgili bankayı aradığım da ödemeyi yapmanız gerektiğini işleminiz 60 günden önce sonuçlanmayacak denilmekte. 

Mağdurum ve bankanın acil olarak bu mağduriyetimizi gidermesini gidermediği takdirde bütün adli ve idari makamlara gideceğimi bildirmek istiyorum. Ayıp sizin gibi bir bankaya yakışıyor mu. Bu işlem sonuçlanmazsa bankanızda bulunan bütün hesaplarımı kapatacağımı bildiriyorum.

Cevaplar

profile-icon Seyhmus 17 Eylül 12:19

VakıfBank in bütün kanallarını kullandım fakat ilgilenen Yok.

VakıfBank Logo VakıfBank 17 Eylül 12:17

Sayın Müşterimiz, ilettiğiniz başvurunuz Bankamızın inceleme ekiplerine iletilmiştir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılıkta yer alan Bize Yazın bölümünden, www.vakifbank.com.tr internet sitemizde yer alan Bize Ulaşın bölümünden, 0850 222 0 724 numaralı Çağrı Merkezimizden ve Şubelerimizden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla. VakıfBank Sorun Çözelim

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Erkan 28 Eylül 12:16  

    Merhaba bizden de bu şekilde para çekimi yapıldı 60 güne yakin bir zaman oldu ama ne geri donenvar nedebizimle muhatap olan var. Geçmiş olsun inşallah çözümlenir

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler