08 Nisan 2013 #1729543

Vakıfbank Kredi Kartıma Puanlarım Yüklenmedi!

Vakıfbankın Mart ayı kampanyasına katıldım 100 TL ve üzeri harcamaya 10 TL puan yüklemesi yapılası gerekiyordu. Kampanya koşullarında yazan E-ticaret sitesinden alışverişler yaptım.
Kampanya puanları bugün (06-04-2013) yüklenmesi gerekirken kartıma puan yüklenmemişti. Bankayı aradığımda kampanya şartlarında alışveriş şartlarında açıkça yazılan e-ticaret sitesinden yaptığım alışverişlerin kampanyaya dahil olmadığı tarafıma bildirildi. Kampanya şartlarına göre kredi kartıma yüklenmesi gereken puanların yüklenmesini istiyorum.

Hakan 46 Okunma

Cevaplar

  • Hakan08 Nisan 2013

    Daha öncede bir kampanyada da ektre indirim olacaktı. İşlemleri kontrol ettiniz alışverişlerde her şart sağlanmasına rağmen 2 aydan beri işlemde daha maalesef çözüm yok hala. Şikayeti işleme almak demek çözüldüğü anlamına gelmiyor maalesef.

  • VakıfBank Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmıştır. En kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine geri dönülecektir. Bankamıza iletmiş olduğunuz bildirimlerinizin durumunu 444 0 724 telefon bankacılığımızdan takip edebilirsiniz. Saygılarımızla, VAKIFBANK Sorun Çözelim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön