12 Şubat 2014

Vakıfbank Kredi Kartıma 54 TL Hesap İşletim Ücreti Yansıttı!

0685 ile biten kredi kartıma 11.12.2013 tarihinde 54 tl hesap işletim ücreti yansıtıldı. Bu ücretin yasal olduğunu ilgili genelgelerle açıklasanız da her karar mercinin üst makamı olduğu unutulmamalıdır.

Tüketici mahkemesinin verdiği kredi kartı ücreti yasal olduğu kararı üst mahkeme tarafından bozulup kullanıcıya bu tutar iade edilmiştir.

Ayrıca Vakıfbank ile yapılan sözleşmeler, sözleşme usul ve esaslarına uyulmadığından ( font büyüklük gibi ) fazla da direnmemek yerinde olacaktır. İlgili tutarın ilgili kredi kartına iadesini saygılarımla arz ederim.

Sinan 75 Okunma

Cevaplar

  • Sinan16 Şubat 2014

    sorunum çözülmedi.haksız yere hesap işletim ücreti alınıyor.oysaki kredi kartı başvurusunda üyelik aidatı alınıyor mu diye özellikle sormuştum.cevap olarak faal kullanıldığı sürece alınmayacak denmişti.yazık çok yazık...

  • VakıfBank Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön