sta-4-hoverİyi Çözüm

VakıfBank Kredi Kartım Ne Zaman Gelecek

Rabia Rabia23 Eylül 22:17

2 gün önce kredi kartımın onaylandığına dair bir mesaj aldım ve şu an İzmir'de ailemin yanında kalıyorum. 8-9 gün içerisinde Ankara'ya dönüş yapacağım ve kredi kartımın teslim adresi olarak ailemin evini verdim. Ankara'ya gitmeden teslim almam lazım çünkü bir daha İzmir'e gelemem, ne zaman teslim olacağı ile ilgili bilgi almak istiyorum ama kurye takibi yapamıyorum müşteri numaram var ama şifrem yok. Sorunumun ben Ankara'ya gitmeden en hızlı şekilde çözülmesini istiyorum.

Gelişme :

29 Eylül 11:48

Geçen hafta dağıtıma çıkan kartım hala tarafıma ulaşmadı böyle bir saçmalık olamaz kaç gündür kart gelecek diye evde bekliyorum ki beklemek zorunda değilim, işin kötü tarafı 1 haftaya kalmaz farklı şehre gideceğim ve orada belirli bir adresim olmadığı ve tatil amaçlı gideceğim için kartı oraya da yönlendiremem, uzun bir süre de şehir dışından gelemem. Bu kart istediğim tarihte elim ulaştırılıp kullanamayacaksam neden var? Üstelik mobil bankacılıktan da kullanım yapamıyorum. Sürekli yeni basım bloke hatası veriyor. Kartımın en fazla 2 gün içerisinde tarafıma ulaştırılmasını istiyorum ya da şubeye gelerek geçici bir kart almak istiyorum. Yoksa bu iş çağrı merkeziyle çözülecek bir iş değil daha yetkili yerlere başvurup işi ciddiye bindireceğim. İlgilenilirse çok sevinirim. İyi çalışmalar.

26 Eylül 15:03

Şehir dışına çıkmam gerekiyor ve kurye hala kartımı getirmedi. Ben şehir dışına çıktıktan sonra geri dönmeyeceğim ve kartım elime ulaşmayacak, hiçbir işime yaramamış olacak. Kuryenin en kısa sürede tarafıma ulaşmasını rica ediyorum yoksa kartı iptal ettireceğim.

  • - Görüntüleme
full-star full-star full-star full-star full-star
5/5

Cevaplar

VakıfBank Logo VakıfBank 23 Eylül 22:17

Sayın Müşterimiz, ilettiğiniz başvurunuz Bankamızın inceleme ekiplerine iletilmiştir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılıkta yer alan Bize Yazın bölümünden, www.vakifbank.com.tr internet sitemizde yer alan Bize Ulaşın bölümünden, 0850 222 0 724 numaralı Çağrı Merkezimizden ve Şubelerimizden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla. VakıfBank Sorun Çözelim

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler