Deprem destek listelerine hızlı erişin!
VakıfBank ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Bahadır sonuçtan hiç memnun değil

Vakıfbank Kredi Kartı Özellikli Ankara Üniversitesi Öğrenci Kartı Hakkında

598
Bahadır
Bahadır 24 Ağustos 2022 20:38

VakıfBank Ankara Üniversitesi ® öğrenci kartı limit problemi. 3 haftadır müşteri hizmetleri ve VakıfBank şubesi arasında mekik dokuyorum. Çözüm yok. Muhatap yok. Memnun değilim.

VakıfBank Logo
VakıfBank24 Ağustos 2022 21:00
Bahadır
Bahadır24 Ağustos 2022 21:05

Merhaba, bahsettiğiniz tüm kanallarınız hiçbir şekilde problemimizi çözmediği gibi üslup yaklaşım ve çözüm üretmede ne kadar geri olduğu konusunda ciddi tecrübeler yaşıyoruz. Lütfen çözüm sağlayınız. Kesinlikle memnun değilim kimseye tavsiye etmiyorum...

Benzer Şikayetler

profile
461
11 saat önce

VakıfBank Sky Limit Hata Veriyor

Sky Limit belirlenmiş, ancak kredi çekemiyorum. Limitim olmasına rağmen, daha sonra tekrar deneyin deyip duruyorlar. Ek hesap limiti veriyorlar, ama krediye gelince hata verip duruyorlar.

  • profile
1 Destekçi
profile
2.523
1 hafta önce

VakıfBank Platin Sky Limit

VakıfBank'ın tarafıma tanımlamış olduğu Platin Sky Limit 'te limit dahilinde kredi kullanmak istedim ama yeterli limitim olmasına rağmen platin sky limit hata verdi. 220 bin limitim var ama 100000 TL kredi vermedi. Şubeye yönlendiriyor, şubeye gideceksem tanımladığınız limitin ne kıymeti var?

  • profile
1 Destekçi
profile
2.692
1 hafta önce

VakıfBank Sky Limit Var Kredi Vermiyor Bankaya Yönlendiriyor

VakıfBank sky limitten mobil bankacılık ile kredi çekemiyorum işleminizi su an gerçekleştiremiyoruz hatası veriyor. Bankaya gidip kredi çekeceksek mobil bankacılık ve sky limit neden var? Bu sorunun derhal çözülmesini talep ediyorum. Sky limit kafasına göre çalışan bir sistem midir?

profile
3.241
2 hafta önce

VakıfBank Mobil Bankacılık Üzerinden Kredi Başvurusu Yapamıyorum

Vakıf Mobilden kredi limitim (sky limit) yeterli olmasına rağmen işlem yaptığımda "VakıfBank işleminizi bu kanaldan gerçekleştiremiyoruz" gibi bir hatayla karşılaşıyorum. VakıfBank Mobil hayatımızı kolaylaştırmayacaksa neden var? Lütfen şu soruna el atın, eminim ben gibi çok müşteri vardır.

  • profile
  • profile
2 Destekçi
profile
1.030
3 hafta önce

VakıfBank Deprem Zede Kredisi Limit Vermiyor

02/03/2023 Hatay İskenderun Körfez şubesinde kredi başvurusu yaptım bana banka limit vermiyor denildi o ne demek deyince onlarda bilmiyoruz dediler anlamadığım banka çalışanı nasıl bilmiyorum diye geçiştirmeye çalışıyor açıklama bile yapılamıyor VakıfBank ta param olmasına rağmen limit çıkmıyor deni...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .