17 Nisan
Yorum Yap
#11856221

VakıfBank Kredi Kartı Limit Düşürme İşlemini Yapmadı!

16.04.2019 günü sabah saatlerinde müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartı limitimin düşürülmesi başvurusunda bulundum. 24 saat geçmesine rağmen limit düşürme işlemi gerçekleşmedi. Bu konuyla alakalı VakıfBank'a 2924904 takip numaralı başvuruda da bulundum yine sonuç yok.


Bu kadar kısa sürede şikayet etme sebebim ise limit arttırma işlemini 2 dakika içerisinde yapan banka limit düşürme işlemini 24 saati geçmiş olmasına rağmen sonuçlandıramadı.

Osman Osman 504 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

 • Osman18 Nisan

  Müşteri hizmetlerini ısrarlı aramalarım sonucu sorunum çözülmüştür arayarak ısrarcı olmasam kim bilir ne kadar sürecekti az kaldı kartı kapatmaya.

 • Osman18 Nisan

  Hala limitin düşmesini bekliyorum 48 saat oldu!

 • VakıfBank Temsilcisi17 Nisan

  Sayın Müşterimiz, Bankamıza ilettiğiniz başvurunuz 2924904 numaralı kayıt ile değerlendirilmektedir. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra Bankamıza kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılıkta yer alan Bize Yazın bölümünden, www.vakifbank.com.tr internet sitemizde yer alan Bize Ulaşın bölümünden, 0850 222 0 724 numaralı Çağrı Merkezimizden ve Şubelerimizden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla. VakıfBank Sorun Çözelim

 • Osman17 Nisan

  Oraya da başvuruda bulundum

 • VakıfBank Temsilcisi17 Nisan

  Sayın Müşterimiz, ilettiğiniz başvurunuz Bankamızın inceleme ekiplerine iletilmiştir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılıkta yer alan Bize Yazın bölümünden, www.vakifbank.com.tr internet sitemizde yer alan Bize Ulaşın bölümünden, 0850 222 0 724 numaralı Çağrı Merkezimizden ve Şubelerimizden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla. VakıfBank Sorun Çözelim

Ziyaretçi Yorumları