22 Aralık 2014

Vakıfbank Kredi Kartı Kampanyası!

Vakıfbank world kredi kartının kasım ayında düzenlemiş olduğu "10 alışverişten bir tanesi 50 TL'yi geçmemek üzere iade edilir" kampanyasına katıldım. Farklı günlerde 10 adet alışverişimi yaptım. Ancak Makina Mühendisleri Odasına yapmış olduğum ödeme vergi ödemesi kapsamına sokulup tarafıma 50 TL ödemediler. Makina Mühendisleri ödemesi nasıl vergi olur.


Yapmış olduğum her türlü itiraz reddedildi. Tamamen insanları aldatmaya yönelik bir kampanya olduğunu şimdi anladım. Vakıfbank'ın düzenlemiş olduğu hiçbir kampanyaya inancım kalmadı.

Akın 1.404 Okunma

Cevaplar

  • Akın30 Aralık 2014

    kesinlikle bu kartı kullanmayacağım. Halen makina mühendislerine yapılan ödeme vergi olarak değerlendirilip vergi ödemediğimi benim ispat etmem isteniyor. Tamamen aldatıcı bir banka. Müşteriyi kandırıp yaptırdıkları alışverişi kar sayıyorlar.

  • VakıfBank Temsilcisi22 Aralık 2014

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön