07 Eylül 2015

Vakıfbank Kredi Kartı Aidatı Geri Ödemiyor

Vakıfbank, 2014 yılında kredi kartımdan 54 TL kart aidatı kesti, itiraz ettim olumsuz cevap verdiler, tüketici hakları hakem heyetine şikayette bulundum ve tüketici hakem heyeti tutarın tarafıma ödenmesi diye karar aldı, aradan iki ay geçti banka herhangi bir ödeme yapmadı müşteri hizmetlerini aradım tarafımıza ulaşan böyle bir karar yok dediler (!) herhangi bir şubemize kararın bir örneğini ulaştırın öderiz dediler, bende 5015 yılı 8. ayda Samsun şubesine gidip kararın bir örneğini verdim kartımın bulunduğu Ankara küçükesat şubesine e-posta ile gönderdiler, hala bir geri ödeme yok, yine müşteri hizmetlerine e-posta gönderdim, yine umursamadılar.

Zafer 85 Okunma

Cevaplar

 • Zafer19 Şubat

  Yasal tefeciler ödemeyi hala yapmadılar.

 • Zafer29 Kasım 2016

  Aradan geçen bu kadar zamanda VakıfBank kazandığım kart aidatını hala ödemedi, VakıfBank'ta bulunan tüm hesaplarımı kapattım 1 sene oldu, aklıma gelmişken gider ayak kesmiş olduğunuz hesap işletim ücreti ve kart aidatını da tüketici hakları mahkemesine şikayet edeyim, onu da kazandığımda tahsilatı nasıl olsa yine yapmayacaksınız ben de seve seve avukata vereceğim. O fazlasıyla sizden alır ben ne uğraşayım, dolandırılan müşteriler sizde uğraşmayın avukata verin, zarar edip batarlar belki.

 • Zafer28 Eylül 2015

  Müşteri Hizmetleriyle yaptığım görüşmede banka kararı dahi olsa 2014 ün kart aidatını geri ödeyemeyiz, şeklinde bilgi verildi. Cebimden parada versem dahi o parayı alacağım, haciz yoluyla görüşürüz. Vakıfbank.

 • Zafer15 Eylül 2015

  Bankanın Ne kadar ilgilendiği ortada, tebrik ediyorum 10 gün geçti neredeyse, hala değerlendiremediniz, başka bankalarla aynı sorunu yaşadığımda sorun çözme hızlarını söyleyeyim "30 saniye" -evet doğru okudunuz otuz saniye- ismini de vereyim İş Bankası, yardım almalısınız işin içinden çıkamıyorsanız.

 • VakıfBank Temsilcisi07 Eylül 2015

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön