Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

VakıfBank Kredi Kartı Aidatı

profile
29 Mayıs
1.578

VakıfBank kredi kartı 10 yıldır kullanıyorum ve şimdiye kadar kesilmeyen kredi kartı aidatı bu yıl kesilmiş olup OYAK ® üyesi olduğum halde ve OYAK hesabından kredi kartı çıkardığım halde benden aidat kesildi. Kredi kartı aidatının geri iade edilmesini istiyorum.

VakıfBank Logo
29 Mayıs 00:16
Bülent
31 Mayıs 17:40

Öncelikle sikayetvar.com iyi ki varsınız destekleriniz için çok teşekkürler

Benzer Şikayetler

VakıfBank Bloke Paramı İade Etmiyor

profile
13 saat önce
80

Banka hesabıma kredimi ödeyemediğim için haciz geldi ana para faizli olarak banka alacaklarına devroldu. Borcumu 1 ay içinde tamamını ödedim. Vakıf banka yatırdığım 5.500 TL parama bloke koydular takipli müşteri tahsilatı yazıyor. Devrolmuş borç için paraya ek koydular fakat ben borcumu faizli olara...

2

VakıfBank Kazandıran Tarife Ücreti Çekti

profile
6 gün önce
174

VakıfBank'tan 15.05.2023 tarihinde ihtiyaç kredisi çektim. 00728251**3 müşteri numaralı hesabımdan VakıfBank kazandıran tarife ücret tahsilatı adı altında 504 TL, kredi tahsis ücreti adı altında 385 TL kesinti yapılmıştır. Belirtmiş olduğum kesintilerin tarafıma iadesini talep ediyorum.  Bahse konu...

1

VakıfBank Kredi Kartı Yıllık Aidat

profile
1 hafta önce
177

VakıfBank maaş hesabıyla tarafıma otomatik olarak gönderdiği kredi kartına yıllık kredi kartı aidatı kesti. Bugün yapmış olduğum İade talebini de reddetti. Kredi kartı aidatı istemiyorsam 6 ay boyunca aylık 1000 TL harcama taahhüdünde bulunmam gerekiyormuş.

VakıfBank Sarı Panjur Konut Sigortası

profile
1 hafta önce
348

Geçen yıl 750 TL verdiğim sigortaya bu sene 3417 TL verdim. %400 zammı neyle açıklıyorsunuz merak ettim. Aradım VakıfBank 'efendim kredi aldığınız banka şubesini arayın' arıyorum açan yok. Hayır hesaptan hiç sormaksızın para da çekiliyor.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
VakıfBank Şikayetvar üye markasıdır
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz