VakıfBank Kredi Kart Özellikli Kampüs Kartım Bir Haftadır Basılmayı Bitiremedi.

Nazlıcan Nazlıcan18 Eylül 18:43

06.09.2020 tarihinde yaptığım kredi kartı özellikli kampüs kart başvurusuna ait bilgilendirmeler gelmiyor. Kaç gündür kontrol ediyorum. Ama değişen hiçbir şey yok. Ben başvuru yaptığım gün bana bir mesaj geldi. Başvurunuz onaylanmamıştır diye. Ama ben internetten kontrol ettiğimde Başvuru Kaydınız Alındı ve Başvurunuz Onaylandı kısmı olumluydu. Kartınızın Basımı Tamamlandı, Kartınız Kartınız Kurye/Kargoda ve Kartınız Teslim Edildi kısmında ise hep kum saati vardı. Bugünün tarihi 18.09.2020. 12 gün geçmiş. 12 günde bir kartın basımı tamamlanmaz mı? Bu kadar yavaş mı çalışıyorsunuz? Eğer bu mesajı gerçekten yetkili birileri görecekse ya benim kartımı iptal etsin ya da beni mesajla bilgilendirsin. Hem VakıfBank müşteri numarası veriyorsunuz şifre vermeden. Hem de kartın durumunu öğrenmek için bankaya giriş yapmaya çalışırken şifre istiyorsunuz. Kartım elime geçmeden benim nasıl şifrem olmasını bekliyorsunuz gerçekten anlamadım. Ayrıca kartımın ne durumda olduğunu da kontrol edemiyorum. Bu kart ne zaman bana (evime) ulaşacak? Lütfen en kısa sürede bana dönüş yapın.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

profile-icon Nazlıcan 18 Eylül 23:11

Bu ne biçim cevap! Diğer şikayetçilere de aynı mesajı göndermişsiniz. Resmen kopyala yapıştır yapıyorsunuz. İlgilendiğiniz bile yok!

VakıfBank Logo VakıfBank 18 Eylül 18:43

Sayın Müşterimiz, ilettiğiniz başvurunuz Bankamızın inceleme ekiplerine iletilmiştir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılıkta yer alan Bize Yazın bölümünden, www.vakifbank.com.tr internet sitemizde yer alan Bize Ulaşın bölümünden, 0850 222 0 724 numaralı Çağrı Merkezimizden ve Şubelerimizden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla. VakıfBank Sorun Çözelim

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler