16 Eylül 2013 #2014741

Vakıfbank Kredi İşlemleri!

Annem bankanızdan kredi çekti ve 27 ay boyunca maaşından kesildi ve kredinin hayat sigortası vardı. Şimdi sizlere sorarım hayat sigortası kesintisi yapıldığı zaman sadece ve sadece para için mi yapıldı? Sigorta eğer yapıldıysa belgeleri nerede, neden belgeleri ispatlamıyorsunuz?


Hayat sigortası adı altında kesilen paranın ölüm olduğu zaman benim bildiğim kadarı ile ödenmeyen yani geri kalan mebla sigorta tarafından ödenir ve annemin ödediği paranın varislerine yani benim tarafıma ödenmesi gerekirken bizim elimize hiç bir para geçmemiştir ve sigorta ve banka arasında dönen paranın hesap kapatıldı. Alacak, verecek yok denildi.

Birol 86 Okunma

Cevaplar

  • Birol12 Kasım 2017

    Daha cevap verilmedi. Bana

  • Birol24 Eylül 2013

    hayır ben neden banka ile irtibata geçeyim siz merkez değilmisin şube taşeron kuruluşmuki irtibata ben geçeyim

  • VakıfBank Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön