18 Nisan
#11860967

VakıfBank Kredi İşleminde Yaptığı Haksız Kesintiler!

VakıfBank'tan çekmiş olduğum konut kredisine ilaven bana Güneş Sigorta tarafından Ferdi Kaza Sigortası, tamamlayıcı sağlık sigortası, Sarı Panjur adlı sigortalar yapılmış. Bunların yapılmasının zorunlu olunduğunu prim tutarları kesildikten sonra söyleyen müşteri temsilcisine iptal ettirmek istediğimi söylememe rağmen iptali olmayacağını ve her yıl kesileceğini söyledi. Hangi kanuna veyatta attığım hangi imzaya göre bunları bana söylüyorsunuz? Konut kredisi ile Ferdi Kaza Sigortası ve tamamlayıcı sağlık sigortasının ne alakası var! Derhal yapılan bu üç poliçenin iptalini istiyorum gereği yapılmazsa avukatım ile hukuki süreci başlatacağım.

Sercan Sercan 1.497 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Sercan25 Nisan

    Müşteri temsilcileri bana konuyu izah etmiş benim rızam alınarak bu sigortalar yapılmış öyle denmiş. Krediyi kullanıyorsunuz zorunlu yapılacak bu sigortalar denilerek bu sigortalar yapıldı. Yani ben istemediğimi söyledim zorunlu dendi. Fakat kredi kullandırım işlemi tamamlandıktan sonra bana bu sigortalar yapılmıştır. Bu şekilde devam etsin VakıfBank. Sırf bu yüzden aldığım evi satıp krediyi kapattıracağım. VakıfBank'ın reklamını çok güzel yapacağım.

  • VakıfBank Temsilcisi18 Nisan

    Sayın Müşterimiz, ilettiğiniz başvurunuz Bankamızın inceleme ekiplerine iletilmiştir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılıkta yer alan Bize Yazın bölümünden, www.vakifbank.com.tr internet sitemizde yer alan Bize Ulaşın bölümünden, 0850 222 0 724 numaralı Çağrı Merkezimizden ve Şubelerimizden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla. VakıfBank Sorun Çözelim

Ziyaretçi Yorumları