06 Şubat 2014 #2279013

Vakıfbank Kredi Faizinde Verilen Sözde Durulmadı

Konut kredisi başvurusu yaptığımızda 0,91'e faizinizi sabitledik. Faiz artışından etkilenmeyecek diye güvence verildi. Sonrasında bize herhangi bir uyarı yapılmadan yeni faizin uygulandığını güç bela öğrendik. Bu kadar köklü bir firmanın müşterilerini düşünmemesi akıl karı bile değil.


Faiz artışına takılmak üzere olan başka bir bankadaki kredimizi yeni faize tabi tutmadan önce yasal olarak 2 gün süremiz tanındı. Burada ise müşteriye hiçbir bilgilendirme yapmadan yeni faize geçilmesi son derece etik dışı. 1696****5 no'lu şikayete herhangi bir dönüş yapılmadı. Faizin söylenildiği gibi sabitlendiği tarihten uygulanması gerekir.

Tamar 148 Okunma

Cevaplar

  • VakıfBank Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön