Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

VakıfBank KMH Hesabi Fazla Faiz Alimi

profile
01 Haziran
4.566

18.05.2023 tarihinde VakıfBank Kağıthane şubesine bağlı ek hesabımdan 150.000 TL çekim yaptım. Hesap detayını incelediğimde, 2 gün için normal gelmesi gereken faizin iki katı ücret yansıtıldığını gördüm ve 20.05.2023 tarihinde hesabıma 150.000 TL geri yatırdım. Faiz oranı 1.36'dan iki güne vergiler dahil 165 TL faiz yansıtılması gerekirken, hafta sonuna denk geldiği için pazar günü için de 1 gün daha faiz işletilmiş olup, 3 gün için 1.36 faiz oranı vergiler dahil 245 TL faiz işletilmesi gerekiyorken, VakıfBank tarafından bana 3 gün için 680 TL faiz işletildi. Şubeyi ve çağrı merkezini aradığımda, konu hakkında bilgi alamadım. Şube çalışanı, ilk defa ek hesaptan para çeken birisini duymuş gibi hesap yapamadı ve 'biz buradan bir şey yapamıyoruz' deyip çağrı merkezine aktardı. Çağrı merkezini aradığımda, şubeden bu işlemi halledeceğim söylendi. Şube, çağrı merkezine yönlendirdiği için, mobil bankacılık üzerinden 'bize bildir' bölümünden şikayet kaydı açmamı söyledi. Ben bu konu hakkında mobilden şikayet başvurusunda bulundum, #BDDK'ya gerekli şikayetimi yaptım ve oradan gelecek sonuç doğrultusunda Tüketici Hakem Heyeti ve gerekli bütün yerlere şikayetimi yazacağım. Sosyal medyadan da bu konuyu yazıp, insanların VakıfBank'tan para çekerken dikkat etmesi için uyaracağım.

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
VakıfBank Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 5 dk 24 sn
VakıfBank Logo
01 Haziran 20:09

Benzer Şikayetler

VakıfBank Ek Hesabım Kapandı Açmıyorlar

profile
14 Ağustos
887

Ek hesabıma borcum vardı mobil bankacılıktan Yanlışlıkla ek hesap Limitini kapata tıkladım kullanılabilir bakiyem gitti sadece borcum olan kısmı kaldı şubeyle görüştüm genel müdürlüğe yazı ilettiler. Bir sonuç yok bütün maaşım borca gidiyor ben ne yiyip ne içeceğim evli çocuğum var bu adil olabilir ...

VakıfBank Hatalı KMH Faiz Hesaplaması

profile
24 Temmuz
1.697

Merhaba, VakıfBank'tan kullanmış olduğum ek hesap limitim mevcuttur. 23 Temmuz itibariyle faiz oranları yükseltildi fakat mobil bankacılıktan kontrol ettiğimde geriye dönük güncel faiz oranından son ay dönemi için faiz hesaplanarak yansıtılmış görünüyor. Faiz geçerlilik tarihi 23 Temmuz olduğundan g...

1

VakıfBank Ek Hesap Abartılı Faiz Hesabı

profile
24 Temmuz
1.371

VakıfBank ek hesap borcum var. Ek hesap faiz borcum mobil bankacılıktan baktığımda 3900 TL civarlarındayken bir anda 5759,85 TL'ye yükselmiş. Hesaplama hatası var. Bu ay gelmesi gereken faiz tutarı Maximum 6.000 TL iken şu anda bu tutarın oluşması çok komik ve saçma. Zaten 23.07.2023 tarihine kadar ...

VakıfBank Ek Hesap Abartılı Faiz Hesabı
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

3 Yorum

Onur

Netice alabildiniz mi

Gokhan

Hayır alamadım. VakıfBank uygulaması üzerinde bize yazından gelen cevap doğru hesapladıkları yonun de. Diğer birkaç banka ya gidip sorduğum da aldığım cevap fazla aldıkları oldu. CİMER üzerinden şikayet kaydı oluşturdum cevabi bekliyorum. VakıfBank'ın yanıtını ve Fimer yanıtını buradan paylaşacağım.

Mahir

Aynı sorunu ben de yaşadım, bugün VakıfBank uygulaması üzerinden "bize yazın" bölümünden müracaatımı yaptım. Şube ile telefonla konuştum evet fazla hesaplanmış dedi dilekçe verin yeniden hesaplayıp iade edelim dediler. Sanıyorum tüm ek hesaplarda faiz hesaplamasını 2 katı yapıyorlar insanlar bunun farkında bile değiller.

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
VakıfBank Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 5 dk 24 sn
Benzer Şikayet Yaz