11 Haziran
#12097637

VakıfBank Kart Aidatı Yansıtmış!

Yıllık kart aidatı yansıtılmış bankanız tarafından fakat bankanız ile çalışmayı tercih etmek istiyorum. Fakat kart aidatının iadesini de talep etmekteyim. Bu şekildeki müşteri memnuniyet anlayışınızın da değişmesi gerektiğini iletmek istiyorum. Acilen tarafına dönüş beklemekteyim. Aksi durumda bankanız ile çalışmayı durduracağım.

Burak Burak 526 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Burak14 Haziran

    Müşteri kaybetmek ne kadar kolay iptal talebi ilettim. Direk bankanız kabul etti. Bu kadar müşteri memnuniyetini hafife aldığımızı düşünmüyordum.

  • Burak12 Haziran

    Kart aidatının geri ödenmemesi konusunda bilgilendirme yapmış bulinmaktadiniz. Bugün kartına ait borç kapatılacak olup banka ile ilişiğimin kesilmesini sağlayıp bilgi veriniz. 1 yılda kaç TL harcama yapmışız alışveriş faizi ödemişiz bir de kart aidatı ödeyelim. Başka ödetmek istediğiniz bir şey varsa onunda yansıtın. Ama bankanız ile çalışmayı artık düşünmüyorum. Acilen yapmam gereken ödeme tutarını iletin ve iletişime geçin. Kartı kapatalım.

  • VakıfBank Temsilcisi12 Haziran

    Sayın Müşterimiz, ilettiğiniz başvurunuz Bankamızın inceleme ekiplerine iletilmiştir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılıkta yer alan Bize Yazın bölümünden, www.vakifbank.com.tr internet sitemizde yer alan Bize Ulaşın bölümünden, 0850 222 0 724 numaralı Çağrı Merkezimizden ve Şubelerimizden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla. VakıfBank Sorun Çözelim

Ziyaretçi Yorumları