13 Ocak 2016

Vakıfbank Kart Aidatı -Karta 2 Adet Otomatik Ödeme Talimatına Rağmen!

Ben eski Vakıfbank kart kullanıcısıyım, geçen yıl bankaya sorduk kart aidatı vermemek için ne yapmalıyız?, dediler karta 2 adet otomatik ödeme talimatı vermelisiniz, talimatı verdik, bir yıl süresince 2 adet fatura düzenli şekilde karttan çekildi. Bu yıl Aralık ayı hesap özetine 63 TL kart aidatı yine yansımış. Siz devlet bankası olarak özel bankalara örnek olmanız gerekirken, kart aidatının yasal olmadığına dair mahkeme ve Yargıtay karaları varken halen kart aidatı almaya devam ediyorsunuz, soruyorum bu cüreti nereden alıyorsunuz? Şu sıra medyada görüyoruz münferit telefonla yanıltanları, ibretle izliyoruz kızıyoruz, aslında kurumsal olarak bu işi kendine meslek edinenleri gözden kaçırıyoruz.

Adnan 97 Okunma

Cevaplar

  • Adnan14 Ocak 2016

    Mutad herzamanki gibi sizi arayacağız hikayesi. Onlar aramadan ben aradım, subedeki eleman geçen yıl bana 2 adet karta fatura tanımlandığı takdirde aidat alınmadığını ve işlem yaptığı izah ettim, merkez böyle bir uygulama olmadığını söyledi, şubeyi aradım, nasıl olur bunu uygulayan merkez dendi. Birbirleriyle koordinasyonu olmayan, saçma sapan bir banka, veya biri yalan söylüyor. Bu olaydan çıkaracağımız ders, münferit telefon dolandırıcılarına kızmayın, bu işi KOskoca kurumsal bankalar yapıyor, vatandaşı koruyan hiçbir şey yok. Onların insafına kalmışız. Olmayan insafa.

  • VakıfBank Temsilcisi13 Ocak 2016

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön