4 g
Yorum Yap
#11262350

VakıfBank Kart Aidatı Alımı Yaptı!

VakıfBank aidatsız like card kullanıyordum süresi bitmek üzereydi ve bildirim mesajı geldi, yeni kartımın tekrardan adresimi güncelleyerek gönderileceğini söylendi ve kartım geldi.
Ama VakıfBank bana bilgim dahilinde olmayan bir şekilde farklı bir kart gönderdi ve hemen kart aidatı yansıtıldı.


Müşteri temsilcisini aradım durumu anlattım, like card şartlarını sağlamama rağmen; 'öğrenci ve 28 yaş altı' bana neden bu kart gönderildi diye sordum ama bunun cevabını alamadım.
İlk şikayetimde şubeye yönlendirildim ve sonuç alamadım kart aidatı geri iade talebim olumsuz değerlendirildi.


2. şikayetimde bir yanlışlık olduğunu şartları sağladığımı ve kart aidatımın geri yatırılacağı söylendi ama talebim gene olumsuz değerlendirildi. Müşterilerinize bilgi vermeden, araştırmadan kart aidatı alabilmek için bu şekilde mi çalışıyorsun VakıfBank?
Hiçbir şekilde yardımcı olmadınız ve sizinle bir daha asla çalışmayı düşünmüyorum.

Serkan 177 Okunma

Cevaplar

  • VakıfBank Temsilcisi4 g

    Sayın Müşterimiz, Bankamıza ilettiğiniz başvurunuz 2601558 numaralı kayıt ile değerlendirilmektedir. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra Bankamıza kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılıkta yer alan Bize Yazın bölümünden, www.vakifbank.com.tr internet sitemizde yer alan Bize Ulaşın bölümünden, 0850 222 0 724 numaralı Çağrı Merkezimizden ve Şubelerimizden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla. VakıfBank Sorun Çözelim

  • VakıfBank Temsilcisi4 g

    Sayın Müşterimiz, ilettiğiniz başvurunuz Bankamızın inceleme ekiplerine iletilmiştir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılıkta yer alan Bize Yazın bölümünden, www.vakifbank.com.tr internet sitemizde yer alan Bize Ulaşın bölümünden, 0850 222 0 724 numaralı Çağrı Merkezimizden ve Şubelerimizden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla. VakıfBank Sorun Çözelim

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler