14 Temmuz 2015

Vakıfbank Kampanya Var Deyip Ödememe!

Vakıf Bankasının 14 Haziran'da biten Shell kampanyasına katıldım kampanya şartlarına uygun alış yaptım. Banka 25, - TL vermedi yazdığımda World özellikli pos cihazı kullanılmadığında ödenmedi demektedir. Alışveriş yaparken pos makinasının özelliklerinin sorulmasını ilk defa duyuyorum. Bu banka bundan önceki kampanyada! Da şartları yerine getirmedin oysa kampanya şartlarına uymuştum. Yine uyduruk gerekçe ile puan vermedi sanırım küçük meblağ için bankalar birliğine gitmezler diye ödemiyor. Benim isteğim ya kampanya yapma, yapıyorsan da gereğini yerine getir. Tüm katılımcılara duyurulur.

Mustafa 492 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa19 Temmuz 2015

    Bankalar kampanyalarını büyük reklamlarla halka duyuruyor ve bu kampanyalar içine müşterilerin unutacağı tuzaklar koyuyor mesela kampanyadan sonra bir alış daha yap diye veya pos makinası şuna buna duyarlı olacak diye böylece katılımcı o firmadan alış yaptığı halde uyduruk gerekçe ile ödemiyor. Oysa müşterisini gerçekten düşünen bankalar müşteri nezdinde bu imajı yaratabilmelidir. Kimsenin senin vereceğin paraya ihtiyacı yoktur bu bakımdan ya kampanya yapma yapıyorsanda çok tuzak kurup imajını bozup banka beni kandırıyor düşüncesi yaratma bu banka bana iki sefer uyduruk gerekçe ile ödeme yapmadı ve artık inanırlığı pek kalmadı. Sorun çözelim bölümüne ilettim hiçbir şey çözmediler.

  • VakıfBank Temsilcisi14 Temmuz 2015

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, sms ile cevabımız gönderilmiştir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Bildiriminizin sonucunu belirtmiş olduğunuz mail adresinden kontrol edebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön