1 g
Yorum Yap
#11445838

VakıfBank Kafasına Göre Para Kesiyor!

Benim değinmek istediğim ve çok merak ettiğim bir şey var. Maaş aldığım VakıfBank bana bir vadesiz hesap açtı. Bu hesaba bağlı eksi 2000 TL limit verdi. Limiti her kullandığımda aylık kullanım bedeli veriyoruz buraya kadar her şey yolunda ve normal ama geçen gün bu tutar 4250 TL oldu. Ben bu tatarı kullanmak istemedim ve tekrar eksi 2000 TL olarak düzelttirdim.


Bu işlemi yaptığım için banka benden 18.09 TL gibi bir ücret kesti. Müşteri hizmetlerini aradım ama bana sigorta parası aldıklarını söylediler. Neden biliyor musunuz ben bu parayı kullanmak istemediğim için benden sigorta parası aldılar. Yani bu nasıl bir mantık benim kullanmak istemediğim bir tutar için benden nasıl sigorta parası alırsınız ve neyin sigortası?

Sercan 498 Okunma

Cevaplar

  • VakıfBank Temsilcisi1 g

    Sayın Müşterimiz, ilettiğiniz başvurunuz Bankamızın inceleme ekiplerine iletilmiştir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılıkta yer alan Bize Yazın bölümünden, www.vakifbank.com.tr internet sitemizde yer alan Bize Ulaşın bölümünden, 0850 222 0 724 numaralı Çağrı Merkezimizden ve Şubelerimizden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla. VakıfBank Sorun Çözelim

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler