29 Ocak 2014 #2263297

Vakıfbank Kaç Sefer Kart Aidatı Alınıyor?

2013 yılında 3 ay harcama sözü vererek kart aidatı ücreti ödemedim. Aralık 2013 de 66 tl kart aidatı kesilmiştir. Aktif olarak kartımı kullanmaktayım. Kart ücreti ödemek istemediğimi ( en az kart ücreti kadar telefon ücreti ödeyerek, en az 20 - 30 dakika telefonda bekletilerek, defalarca) belirttim. Ancak olumsuz yanıt aldım.


Öyleyse kartımın iptalini istediğimi ancak 66 tl'yi ödemek istemediğimi mail ile bildirdim. Bana yine aynı mesaj, olumlu yanıt veremiyoruz şeklinde geldi. Bana telefon ile dönmeleri gerekirken (öyle işaretlemiştim) aramadıkları gibi sorumun yanıtını da alamadım.


İstedikleri gibi davrandıkları için, ilgisiz oldukları için ,sorularımı cevaplamadıkları için Vakıfbank'ı şikayet ediyorum!

Semra 70 Okunma

Cevaplar

  • Semra05 Şubat 2014

    Şikayetimi cevaplanmış olarak görmek istemiyorum.Sadece okunmuş denebilir.Çağrı merkezinden sorun zaten çözümlenmemiş,ben bunu belirtmişim.Bana matbu cevap verilmesi(telefonla gönderdikleri mesajları gibi )ile sorumu cevaplanmış olarak görmüyorum.

  • Semra02 Şubat 2014

    Firmanın çözüm süreci ile ilgili değerlendirme isteğinizi yanıtlayamayacağım.Sadece Vakıfbank ın en kısa sürede tarafıma bilgi verileceği açıklamasından sonra bir gelişme olmamıştır.Telefon ile görüşme isteğim devam etmektedir.Beklemekteyim.

  • VakıfBank Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön