29 Haziran 2016

VakıfBank İzinsiz Hesabımı Kullanıyor

VakıfBank defalarca aramama rağmen hala hesabımda bulunan ufak miktarları fon alarak, hesabımda kalan paramı kullanmamı engelliyor. Her ay arayıp iptal ve iade ettirmek için aramak zorunda kalıyorum. Parayı da bir süre sonra iade ettikleri için sıkıntı yaşıyorum. Merkez şubeye gidip dilekçe vermemi istiyorlar. Bunun için yarım günümü harcamam gerekiyor. İşlerim dolayı ile gidemiyorum. Herhangi bir başvurum olmamasına rağmen iptal için merkeze gitmemi istemeleri de çok anlamsız. Acilen bu tavırlarından vazgeçmelerini talep ediyorum.

M. 116 Okunma

Cevaplar

  • M.29 Haziran 2016

    Şikayet eşimin şikayeti ve şikayeti yazarken kimlik numarası ve banka bilgilerini yazıp Eşim adıyla şikayette bulunduk. Kısaca hesabımızı bizden habersin lütfen işgal etmeyin. Teşekkürler.

  • VakıfBank Temsilcisi29 Haziran 2016

    Bankamıza şikayetvar.com’dan iletmiş olduğunuz kaydınıza istinaden, Bankacılık kanunu gereği 3.şahıslar ile bilgi paylaşımı yapılamamakta olup, konu hakkında ilgili kişi tarafından talepte bulunulması halinde Bankamızca gerekli değerlendirmeler yapılacaktır. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ve taleplerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizden iletebilirsiniz. VakıfBank

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön