1 g
Yorum Yap
#11856203

VakıfBank İstek Dışında Ek Hesap Limit Artırımı Yaptı!

VakıfBank' tan 17.04.2019 tarihinde hesabımın ek hesap limitimin 2000 TL' ye yükseltildiğine dair bilgi mesajı geldi. Müşteri hizmetlerini arayarak böyle bir talebim olmadığını, talebim dışında artırım yapıldığını ilettim. Şube tarafından artırım yapılmış olabileceğini ve bir şey yapamayacaklarını ilettiler.


Şube ya da başkası tarafından gerçekleştirilmiş olması sizin iç işleyişinizle ilgilidir. Sonuç olarak isteğim dışında bir işlem gerçekleştirilmiştir. Bu nedenle bilgim dahilinde gerçekleştirilmeyen işlemin iptal edilmesini talep ediyorum.

Ezgi Ezgi 251 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Ezgi'nin Teşekkür Mesajı1 g

    İlgili Şube tarafından konu hakkında geri dönüş yapılarak Genel Müdürlük talebi doğrultusunda maaş müşterilerine tanımlama yapıldığı bilgisi verilmiş; iptal talebim doğrultusunda iptal işlemi gerçekleştirilmiştir teşekkürler.

  • VakıfBank Temsilcisi1 g

    Sayın Müşterimiz, ilettiğiniz başvurunuz Bankamızın inceleme ekiplerine iletilmiştir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılıkta yer alan Bize Yazın bölümünden, www.vakifbank.com.tr internet sitemizde yer alan Bize Ulaşın bölümünden, 0850 222 0 724 numaralı Çağrı Merkezimizden ve Şubelerimizden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla. VakıfBank Sorun Çözelim

Ziyaretçi Yorumları