15 Eylül 2014

Vakıfbank İnternet Şubesine Giremiyoruz

Vakıfbank internet şubesine her ayın 15'inde giremiyoruz. Diğer bankalarda böyle bir sorun yok. Normal bir günde diğer bankaların internet şubesine nasıl giriyorsak 15'inde de öyle girebiliyoruz. Vakıfbank'a ise 15'inde girmek mümkün olmuyor. Şimdi 15'inde yoğunluk var diyecekler ama aynı yoğunluk diğer bankalarda da oluyor.

Cem 786 Okunma

Cevaplar

  • Cem23 Eylül 2014

    standart cevaplarla konuyu geçiştirmişler.

  • Cem17 Eylül 2014

    Şikayetimi banka kanalıyla da ilettim ancak verilen cevap sorun aynı gün giderilmiştir şeklinde idi. Aynı gün dedikleri mesai bitiminden sonra. Ben neden her ayın 15'inde bu sorun oluyor diye yazıyorum, neden bir vakıfbanta bu sorunu yaşıyorum da diğer bankalarda yaşamıyorum. Belki benim şubeye gitmeye vaktim yok ve o gün gerekli olan ödemelerim var. Verilen cevap çözüme yönelik değil ve kopyala yapıştır şeklinde tamamen geçiştirmelik bir cevap. Şiddetle kınıyorum Vakıfbankı.

  • VakıfBank Temsilcisi15 Eylül 2014

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön