VakıfBank ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

VakıfBank İnternet Bankacılığından Şifre Alamıyorum

2.588görüntüleme
Neslihan
Neslihan 12 Kasım 2020 23:19

VakıfBank'tan temel ihtiyaç kredisi çekmiştim. Onu ödemek için uygulamaya girdim ama şifremi unuttum. Hattımı da başka bir operatöre taşımıştım. Şifremi unuttum butonuna basarak şifre almaya çalıştım. Önüme 2 seçenek çıktı. 1. Seçenek yeni çipli kimlik kartı bilgilerinle al. Çipli kimlik kartımla denedim, NFC bile açtırdılar. Ama en sonunda ya telefonuna mesaj gelecek, ya da diğer cihazıma mesaj gelecekmiş öyle şifre alabilecekmişim, ki diğer cihazım falan yok. Yani bu yöntemle alamadım. 2. Seçenek bankomat kart bilgilerinle al. Ama benim bankomat kartım yok ki. Üye olunca eve göndermediler. Şubeye gidip almam gerekiyormuş peki neden eve gelmiyor. Şu an Covid temaslısıyım zorunlu karantinadayım evden çıkamıyorum. Hattımı taşıdığım için de eski hattım bloke olmuş. VakıfBank'ı aradım orada da benzer şeyler istiyor, 2 seçenek sunuyor. İkisi de mevcut şartlara uygun değil. Lütfen acil çözüm istiyorum. Yoksa kredi borcumun 1. Taksidinizi sizin çıkardığınız zorluklar yüzünden ödeyemeyeceğim...!

VakıfBank Logo
VakıfBank12 Kasım 2020 23:19

Sayın Müşterimiz, ilettiğiniz başvurunuz Bankamızın inceleme ekiplerine iletilmiştir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılıkta yer alan Bize Yazın bölümünden, www.vakifbank.com.tr internet sitemizde yer alan Bize Ulaşın bölümünden, 0850 222 0 724 numaralı Çağrı Merkezimizden ve Şubelerimizden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla. VakıfBank Sorun Çözelim

Neslihan
Neslihan03 Aralık 2020 13:00

Sadece geciken borcumu ve günlük faiz işlettiklerini söylemek için aradılar. Hiçbir şekilde yardım yok, dönüş yok. İzmir'de korona halay çekerken şubeye götürecekler illa ki... Kart neden eve gelmez arkadaş!

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler