02 Eylül 2013 #1988904

Vakıfbank İnternet Bankacılığında Banka Hesabım Görünmüyor!

01/09/2013 tarihinde internet bankacılığı kullanmak için 2 defa Vakıfbank çağrı merkezini aradım. Önce bir şifre verdiler, sonra baktık ki internet bankacılığı kullanmak için parola da lazımmış. Tekrar aradım parolayı öğrendim, hadi buraya kadar sorun yok diyelim, internet bankacılığından giriş yaptım banka hesabım görünmüyor. Tekrar aradım aynı numarayı. hesaplarımla ilgili işlem yapmam için şubeye gitmem gerekiyormuş.


Sanırım vakıfbank 2013 yılında olduğumuzu unutuyor. Artık her maaşım yattığından hesabımdan çeker internet bankacılığı iyi işleyen başka bankadaki hesabıma yatırırım. Vakıfbank da müşterisini beklesin dursun. Ayrıca çağrı merkezindeki 3 personeli de konuşurken uyur gibiydi.

Baran 391 Okunma

Cevaplar

  • Baran02 Eylül 2013

    Konu ile ilgili şubeye gelin cevabı verildi. Çözümsüzlük üretilmiş oldu. Şube beni beklesin gelirim hmm ok.

  • VakıfBank Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, mail adresine cevabımız gönderilmiştir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Bildiriminizin sonucunu belirtmiş olduğunuz mail adresinden kontrol edebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön