Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

VakıfBank İnternet Bankacılığı Üzerinden Bloke Kaldırılmaması

Mert
22 Haziran 00:23
266

Para transferi için hesabıma bloke koyuldu, banka beni aramadı bile bu işlemi siz mi yaptınız diye. Telefonla müşteri hizmetlerini aramama rağmen blokeyi kaldırmıyorlar. Telefondan kimliğimi doğrulayarak her işlemi yapabiliyorum ama daha önceden mobil bankacılık üzerinden yaptığım havale işlemi bana ait dediğimde kimlikle şubeye git diyorlar. Bugün cuma günü ve hafta içi şubeye gitmemi söylüyorlar. Faiz gelirini saymıyorum bile, paramı kullandırtmıyor banka. İnsan gerçekten hayret ediyor. Her şeyin dijitale döndüğü noktada hala mesai saatleri içerisinde işlem yapma zorunluluğu ayrı bir fiyasko.

22 Haziran 00:23 (Şikayetten 1 dakika sonra)

Sayın Müşterimiz, ilettiğiniz başvurunuz Bankamızın inceleme ekiplerine iletilmiştir. Saygılarımızla. VakıfBank Müşteri Memnuniyeti

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Kadir

21.05.2024 tarihinde ATM'den para çekerken bankomat kartımı ATM içeride bıraktı. Hiç bitmeyen ATM arızası. Neyse dedik kart elden gitti mobil bankacılık var oradan işlem yaparız, bu seferde mobil bankacılığa bloke koyulmuş. Neye göre kime göre anlamadım. Bununla ilgili müşteri hizmeti arayıp bilgi dahi vermeden bloke koymuş. Günlerden cuma akşamı hafta sonu araya girmiş hesabı hiçbir şekilde kullanamıyorum. Müşteri hizmetini aradım bununla ilgili hafta içi şubeye gitmemi söylüyor, anlaşılmayan bir durum var ben 3 gün boyunca hesabımı hiçbir şekilde kullanamayacağım. Bu konuda yardımcı olunmuyorsa ne yapalım başka bankadan mı talep edelim. Konuyla ilgili müşteri memnuniyeti sıfır. ATM arızası bankanın sorunu, bilgi verilmeden hangi sebeple mobil bank bloke konulmuş bu da şahsım la ilgili bir durum değil, oto robot buradan mesajıma cevap verecektir ama sadece cevap.

VakıfBank Hesap Şikayetleri

VakıfBank ATM Para Yutma Sorunu Ve 45 Günlük Bekleme Süresi

Abdulsamet
07 Haziran 17:51
424

VakıfBank Kapının Önünden Geçmem

Fatih
20 Şubat 15:50
6.384
Benzer Şikayet Yaz