Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Yetki Durumu

Ferdi Ferdi01 Eylül 2020 09:38

Askeri personelim ve bankanız in müşterisiyim. Geçtiğimiz yıl 3 bin tl lik bir kredi kartından görevler, nedeni ile takibe düştüm. 2020 ocak ayında görevden gelir gelmez borcun tamamını kapattım. Her ay bankanıza adıma en az 7500 TL para yatıyor. Yıllık 85.000 geçen bir para düğün yapacağım, aksi halde nişanım bozulacak ve bankanıza ihtiyaç kredisi için gittiğimde yetkiler kapalı diyor.

Maaşıma icra koyun gerekirse, ama bu durum da müşterinizi yarı yolda bırakmayın. Sizler için basit bir kredi olabilir, ama bizler için çok farklı. Kiminin evi, kiminin evliliği, kiminin sağlığı bu kredi. Ne olur vatandaşın yanında durun. Daha ne zaman açılacak bu yetkiler, insanlara karşılık siz vermiyorsunuz.

Tüm kampanyalarda afislerde şube personel masasında ki sarı bayraklar da burası sizin yeriniz diye slogan atılıyor, kendi yerimizde gülemez olduk, ne olur yardım edin ve bu yetkileri açın.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

VakıfBank Logo VakıfBank 01 Eylül 2020 09:46

Sayın Müşterimiz, ilettiğiniz başvurunuz Bankamızın inceleme ekiplerine iletilmiştir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılıkta yer alan Bize Yazın bölümünden, www.vakifbank.com.tr internet sitemizde yer alan Bize Ulaşın bölümünden, 0850 222 0 724 numaralı Çağrı Merkezimizden ve Şubelerimizden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla. VakıfBank Sorun Çözelim

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler