20 Şubat 2013

Vakıfbank Hukuki Karara Aykırı İşlem Yapıyor!

Vakıfbank Bilecik-Bozüyük şubesi ***** ***** adlı müşterinin 2. Asliye Hukuk Mahkemesi kararı ile Ekim 2013den beri mali işlemlerini yürütmek üzere vasisi olarak atanmış bulunmaktayım. Ekim ayında ilgili şubeye mahkeme kararı bizzat tarafımdan tebliğ edilmiş olmasına ve asliye hukuk mahkemesi tarafından kişinin kısıtlanmış olduğunun resmen ilan edilmiş olmasına rağmen Vakıfbank hukuki karara riayet etmeyerek, ***** ****** adlı müşterinin istemi üzerine Kredi ödemesi yapmış, bankomat kartı tahsis etmiştir. ***** ***** isimli müşteri vasi onayı olmadan resmi evrak imzalama yetkisine sahip değildir. Bakalım bankanız bu işin içinden şimdi nasıl çıkacak?

Gökçem 287 Okunma

Cevaplar

  • Gökçem18 Eylül 2013

    Bu konuda bana herhangi bir geri dönüş yapılmadı. Banka ile her ay benzer sıkıntılar yaşıyorum. Orada bulunan memur Cengiz isminde bir şahıs nedense her seferinde olacak işlemi bile ya bekletiyor ya bin dereden su getiriyor. Bu gibi kısıtlı kişilerle bir bağlantısı olabileceğini bile düşünüyorum. Konu daha fazla uzarsa hukuki yollara başvuracağım.

  • VakıfBank Temsilcisi20 Şubat 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmıştır. En kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine geri dönülecektir. Bankamıza iletmiş olduğunuz bildirimlerinizin durumunu 444 0 724 telefon bankacılığımızdan takip edebilirsiniz. Saygılarımızla, VAKIFBANK Sorun Çözelim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön