10 Nisan 2013 #1736255

Vakıfbank Hizmet Kalitesi Çok Düşük!

10.04.2013 tarihi saat 15:40 -15:51 saatleri arasında vakıfbankta tanımlı 3 hesabımdan 2 tanesini neden göremediğim. Hususunda Vakıfbank müşteri hizmetlerini 4440724 aradım. Müşteri temsilcisine zor bela bağlandım. Amacım tanımlı görünmeyen 2 hesabımında internet bankacılığına tanımlanmasını sağlamak idi.


Müşteri temsilcisi beni güvenlik amaçlı bankomat şifremi girmek için başka bir yere yönlendirdi. Girişimi yaptım tekrar aynı müşteri temsilcisine bağlandım. Anne adı, baba adı, annemin evlenmeden önceki soyadımın 2. ve 3. harfleri, adresim, cep telefonu numaramı söyledikten sonra 3 tane hesabım olduğunu 2 tanesinin internet bankacılığına tanımlı olmadığını söyledi.

Mustafa 59 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa19 Nisan 2013

    Vakıfbanktan konu ile ilgili kimse aramadı.

  • Mustafa10 Nisan 2013

    Devamı var demiştim. Sonra vakıfbank genel müdürlüğünü aradım telefona ilk çıkan beyefendi doğru söylemiş diye cevap verdi. benim arama nedenim yalan söyledi demek değildi. Başta ben söylemiştim zaten 3 hesabım var 2 sini göremiyorum diye bunun için beni ordan oraya aktarıp bide bir sürü soru sorarak meşgul etmesine gerek varmıydı diye sormak istemiştim. Neyse o beyefendide sorun çözelim merkezine yönlendirdi. ordaki bayana da anlattım derdimi oda beni şikayet merkezine yönlendirdi. Şikayet merkezi çaldı çaldı çaldı bende bekledim bekledim bekledim aceba ne zaman açacaklar diye açan olmadı. Böyle bir müşteri memnuniyet anlayışı olmaz. Sorun bu şekilde çözülmez ayrıca açtıracağım internet bankacılığı bir sürü güvenlik sorusu sorupta açacak gibi açmamaları çok ilginç telefon ile de internet bankacılığı hesabı tanımlanabilmeli.

  • VakıfBank Temsilcisi10 Nisan 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmıştır. En kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine geri dönülecektir. Bankamıza iletmiş olduğunuz bildirimlerinizin durumunu 444 0 724 telefon bankacılığımızdan takip edebilirsiniz. Saygılarımızla, VAKIFBANK Sorun Çözelim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön