20 Ocak 2014

Vakıfbank Hesap Kesim Tarihini Değiştiriyor

Vakıfbank, hesap kesim tarihini sürekli değiştiriyor. Yaklaşık 4 yıldan beri kullandığım Vakıfbank kredi kartı için her ayın 15 'inde hesap kesim talimatı vermiştim. Talimatıma göre hesap kesim tarihi olan 15 Ocak 2014 hafta ortasına gelmesine rağmen Ocak 17 'sinde hesap kesimi yapılıyor. Kullanmakta olduğum diğer bankalara ait kredi kartlarında bu tür problem yok.


Vakıfbank'a özgü olan bu problemi gidererek, lütfen kart sahiplerinin talimatlarını ciddiye alınız. Aksi takdirde her ayın 10'nundan sonra kredi kartınızı kullanmayacağım. Düzeltme yapılmazsa ileride kartınızı tarafınıza iade edeceğim.

İrfan 65 Okunma

Cevaplar

  • VakıfBank Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön