15 Nisan 2014

Vakıfbank Hesap Kapatmaya Ücret Talep Ediyor!

Vakıfbank Şarkışla şubesine Vakıfbank'ta bulunan hesaplarımı kapatmak için 11 mart 2014 günü müracaatta bulundum. Veznede bulunan erkek görevli hesabımı kapatmak için 5 tl ücret ödemem gerektiğini aksi halde hesaplarımı kapatamayacağını beyan etmiştir!


Oysaki çevremdeki arkadaşlar Vakıfbank ve diğer bankalarda bulunan hesaplarını kapatırken herhangi bir ücret ödememişlerdir, hatta ücret talep edilmemiştir. Benim vakıfbank'ta bulunan tüm hesaplarımın kapatılmasını ve tarafıma bilgi verilmesini arz ederim.

Ali 143 Okunma

Cevaplar

  • Ali18 Nisan 2014

    15.04.2014 tarihinde vakıfbankta bulunan hesaplarımın kapatılması amacı ile bu kez Vakıfbank sivas şubesine müracaat ettim. aynı şekilde burda tarafıma hesabı uzun zamandır kullanmadığım için 5,25 tl ücret karşılığında hesabımın kapatılabileceğini söylediler. Hesabımda bulunan paradan 5,25 tl alınarak hesabım kapatılmıştır. Benden yaklaşık olarak bir hafta önce Vakıfbank şubesinde arkadaşımın yaklaşık 10 yıldır kullanmadığı hesabı kapatılırken böyle bir ücret talep edilmedi. arkadaşım hesabını kapatırken ben bizzat kendisinin yanındaydım. Vakıfbank haricinde aynı gün diğer bankalardan da kullanmadığım hesaplarımı kapattım ve herhangi bir ücret ödemedim. daha önce yazmış olduğum 2397213 numaralı şikayetime de henüz bir cevap alamadım.

  • VakıfBank Temsilcisi15 Nisan 2014

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön