VakıfBank Hesap Kapatmama Taktiği

Sibel Sibel21 Mayıs 19:36

VakıfBank'ta bir yıldır vadesiz hesabım var, buna bağlı olan kredimi tamamen kapattığım için hesabımın da kapatılmasını istiyorum. (SEBEBİ:her ay alınan hesap işletim ücreti) Mobil'den kapatılmıyor tek hesap bu diye, en yakın şubeye gittim krediyi aldığım şubeye gitmem gerektiği söylendi. Saatlerce yol çekmem gerekiyormuş hesabı kapatmak için o zaman neden şube açıyorsunuz ki? 

Neyse ki yardımcı oldular ve dilekçe yazdım. Hala hesabım aktif. Daha ne kadar zorluk çıkaracaksınız 11 TL hesap işletim ücreti almaya devam etmek için? Ödemeyeceğim ki! Dilekçemin de kaydı var, bu yazdıklarımın da. Kapatın şu hesabımı artık! Ya da siz bilirsiniz kendi kendine işlesin bir daha da bankanızdan bir işlem asla yapmayacağım!

  • - Görüntüleme

Cevaplar

VakıfBank Logo VakıfBank 22 Mayıs 09:19

Sayın Müşterimiz, ilettiğiniz başvurunuz Bankamızın inceleme ekiplerine iletilmiştir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılıkta yer alan Bize Yazın bölümünden, www.vakifbank.com.tr internet sitemizde yer alan Bize Ulaşın bölümünden, 0850 222 0 724 numaralı Çağrı Merkezimizden ve Şubelerimizden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla. VakıfBank Sorun Çözelim

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler