20 Şubat 2015 #3056849

Vakıfbank Hesap Kapatma İşlemi Gerçekleşmedi

Kurumumuzca maaşlarımızın ödemesi Vakıfbank Beyoğlu şubesinden yapılmakta idi kendilerinden herhangi bir kredilendirme talebimiz olmadığı halde maaş kartımız kredilendirilmiştir. Kurumumuzun Beyoğlu şubesi ile anlaşması son bulmuştur. Şu an yine kurumumuz Beyoğlu Vakıfbank şubesi ile anlaşarak maaşlarımız Beyoğlu şubesinden ödenmektedir.
Beyoğlu Şubesinde iki ayrı hesabım bulunmaktadır. Kendim Büyükçekmece ilçesinde çalışıyor ve ikametimde Büyükçekmece'de defalarca Büyükçekmece'deki Vakıfbank şubelerine diğer kullanmadığım hesabımın kapanması ile ilgili başvuru yapmama rağmen hesabım kapatılmamıştır.

Dursun 409 Okunma

Cevaplar

  • VakıfBank Temsilcisi20 Şubat 2015

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön