25 Şubat 2013

Vakıfbank Hesap Hareketleri Ücreti!

Geçmişe yönelik olarak hesap hareketlerimi görmek istiyorum.Çalıştığım diğer bankalarda bu işlemi internet bankacılığı üzerinden "ücretsiz" bir şekilde yapabiliyorken, bir yıldan daha önceki hareketler için Vakıfbank sayfa başına vergilerle 3.7 TL alacağını söyledi. Ücreti ödemeye de razıydım fakat bana sayfa sayısı hakkında da bilgi veremediklerini söylediler.


Çağrı merkezini aradım, müşteri numaram ve şifrem ile giriş yapıp müşteri hizmetlerine bağlanmak için beklemeye başladım.Abartmadan net olarak tam 10 dakika telefonda bekletildim. Sonuçta, eğer bu döküm 100 sayfa çıkarsa 370 TL ücret ödeyecekmişim, mükemmel bankacılık! Belirsizlik içinde tek bildikleri alacakları para o kadar.

Ekrem 442 Okunma

Cevaplar

  • Ekrem27 Şubat 2013

    BDDK web sayfasında bankanız için yer alan yönetmeliğe göre: Son Bir Yıldan Önceki Hesap Hareketleri İçin Ekstre Verilmesi-Sayfa Başına 3.50 TL (BSMV hariç) olarak ücretlendirilmiş. Fakat aynı tabloda azami tutarın 30 TL (BSMV hariç) olduğu belirtilmiş. Bu durumda hesap hareketlerimin 100 sayfa olması halinde 30 TL mi ödeyeceğim?

  • VakıfBank Temsilcisi25 Şubat 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmıştır. En kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine geri dönülecektir. Bankamıza iletmiş olduğunuz bildirimlerinizin durumunu 444 0 724 telefon bankacılığımızdan takip edebilirsiniz. Saygılarımızla, VAKIFBANK Sorun Çözelim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön