16 Nisan 2013 #1744623

Vakıfbank Hesabımdan Kesinti Yapıldı!

Bankomat kartımın iptalini talep ediyorum bir daha 50 lira daha kesmeyin iptal edin ve ömrüm boyunca Vakıfbank'tan herhangi bir şekilde mesaj arama vb istemiyorum çözüm odaklı yaklaşımınız yok ve buda çok rahatsız edici ve elimden geldiği kadar Vakıfbank'tan ailemi uzak tutacağım.

Yasin 25 Okunma

Cevaplar

  • Yasin16 Nisan 2013

    bir iki saat sonra bir mail atarlar oda standartBankalar müşterilerine verdikleri hizmetin karşılığını, yaptıkları işlemlere uyguladıkları çeşitli ücret ve komisyonları, yılsonunda müşteri hesaplarına tahakkuk ettirilen masraflar ve benzeri adlar altında muhtelif şekillerde almaktadır. Bankamız da siz değerli müşterilerine sunduğu hizmetler karşılığında bankacılık kuralları doğrultusunda ücret ve komisyon almaktadır. Kanuni hükümler çerçevesinde belirlenmiş ve tahsil olunacak masraf tutarlarını içeren masraf ve komisyon tarifemiz, Türkiye Bankalar Birliği’nin kararı gereği ve 4077 sayılı Tüketicinin korunması hakkında Kanuna uygun olarak, Şubelerimizce ilan yolu ile müşterilerimize duyurulmaktadır. Ayrıca Bankacılık Hizmetlerinden alınan ücret ve masraflar hakkında Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun 06.01.2011 tarih ve 2011/1 sayılı Genelgesi uyarınca, BDDK’nın web sayfasında (http://ebulten.bddk.org.tr/TuketiciVerileri/Default.aspx) ve Bankamız web sayfasında ( www.vakifbank.com.tr) güncel olarak bilgi verilmektedir. Bu nedenle, mevcut uygulamamız yürürlükteki mevzuatımız ve yerleşik banka uygulamaları çerçevesinde olup Bankomat-724 hesabınızdan tahsil edilen hesap işletim ücretinin Bankamızca verilen hizmetlerin karşılığı olarak değerlendirilmesi gerekmektedir. Ancak herhangi bir faturanız için düzenli ödeme talimatı (Elektrik, Su, Telefon, vb.) vermeniz, Bankomat-724 Kredisi kullanmanız ya da aktif internet bankacılığı kullanıcısı olmanız halinde Hesap İşletim Ücretinden muaf tutulabilirsiniz. Bilgilerinize rica ederiz.

  • VakıfBank Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmıştır. En kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine geri dönülecektir. Bankamıza iletmiş olduğunuz bildirimlerinizin durumunu 444 0 724 telefon bankacılığımızdan takip edebilirsiniz. Saygılarımızla, VAKIFBANK Sorun Çözelim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön