12 Şubat 2013 #1627819

Vakıfbank Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Kesintisi Yapıldı!

Herhangi bir faturanız için düzenli ödeme talimatı (Elektrik, Su, Telefon vb. ) vermeniz, Bankomat-724 kredisi kullanmanız, aktif internet bankacılığı kullanıcısı olmanız ya da havuz hesabınız olması halinde Hesap İşletim Ücretinden muaf tutulabilirsiniz. Bu şekilde belirtmenize rağmen hesabımdan 2 defa faiz, vergi ve fon adı altında para kesilmiştir. 2012 yılında aktif internet bankacılığı kullanıcısı olmama ve Bankomat-724 kredisi kullanmama rağmen bu ücretler kesilmiştir. Yukarıdaki beyanınızla çelişmektesiniz, gerekenin yapılmasını istiyorum.

Mehmet 70 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet16 Şubat 2013

    Hiçbir şekilde banka tarafından geri dönüş yapılmamıştır. Bilginize

  • Mehmet13 Şubat 2013

    Henüz banka tarafından bana ulaşan kimse olmadı, bekliyorum bakalım. Herhangi bir bilgi gelmezse şikayetimi tekrar belirteceğim. Gelirse de şikayetimi kaldıracağım.

  • VakıfBank Temsilcisi12 Şubat 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmıştır. En kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine geri dönülecektir. Bankamıza iletmiş olduğunuz bildirimlerinizin durumunu 444 0 724 telefon bankacılığımızdan takip edebilirsiniz. Saygılarımızla, VAKIFBANK Sorun Çözelim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön