17 Temmuz 2013

Vakıfbank Hesabımdan Her Para Çekmemde Kesinti Yapıyor!

Başbakanımızın isteği üzerine özel bankalarda olan hesabımı Vakıfbank'a devlet bankasıdır diye aktardım. Aynı ilde Vakıfbank şubelerinde hesabımdan para çektiğimde her seferinde 5.5 TL para kesilmektedir. Bu mağduriyetimizin acilen giderilmesi, giderilmediği taktirde hesaplarımın tekrar özel bankalarla çalışacağımı bildiririm.

Faris 179 Okunma

Cevaplar

  • Faris23 Temmuz 2013

    sayın vakıf bank yoneticilerimiz sayın başbakanımızın uyarılarını dikkate alarak ben ve benimgibi onbinler özel bankalardan parasını çekti ve kamu bankalarına yatırımını yaptı biz devlet bankalarından özel bankalara karşı daha avantajlı olacağnı düşünerekten devlet bankalarına hesabımızı kaydırdık devlete ve bizim şahsımıza faydalı olur diye vakıf bankasına hesabımı aldım ve su elektrik iş telefonu 4 adet cep telefonu bunlara rağmen aynı ilde aynı banka yani vakıf bank birisi Denizli çınar şubesi birisiDenizli istasyon şubesi para çektiğimde aynı banka olmadığını söyleyip 5.50 TL işlem parası alıp öylece işlem yapılmıştır. malesef benim iş bankasında 12 yıldır hesabım var aynı iş bankası olup Denizlide de İstanbulda, daVanda,da hiç bir lira almadan para çekip para yatırabiliyorum hesabıma sizin bu uygunsuz para kesintilerinizden dolayı ben ve benimgibi onbinlerce insanlar bu haksız kazancı gördükten sonra tekrar iş bankasına dönmek zorunda bıraktınız bizleri bu adaletsizliği ortadan kaldırmanızı istiyoruz yoksa devlete daha çok zarar vereceğiniz kanatindeyim bilginize arz ederim.

  • VakıfBank Temsilcisi17 Temmuz 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, mail adresine cevabımız gönderilmiştir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Bildiriminizin sonucunu belirtmiş olduğunuz mail adresinden kontrol edebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön