30 Nisan 2014

Vakıfbank Hesabımda Unuttuğum Paradan İşletim Ücreti Kesti

001**647 no'lu vadesiz hesabımdan 22.06.2009 - 29.01.2012 tarihleri arasında hesap işletim ücreti adı altında her ay kesilen toplam 151,2 TL'nin tarafıma iadesinin yapılmasını istiyorum.
Kesilen bu ücret yüzünden vadesiz hesabımda unuttuğum paranın ancak 1/3'ünü çekebildim. Vakıfbank hesabımda bulunan paradan faiz getirisi elde edip, üstüne üstlük bu paradan her ay işletim ücreti kesmiştir. Konu ile ilgili tarafınızdan olumlu bir geri dönüş alamadığım takdirde hakkımı tüketici hakem heyetine başvurarak arayacağımı bilmenizi isterim.

Celalettin 390 Okunma

Cevaplar

 • Celalettin31 Temmuz 2016

  "Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. " Bana hiçbir şekilde bilgi verilmemiştir. Almadığım hizmetten dolayı kestiğiniz ücretler haram olsun.

 • Celalettin24 Temmuz 2014

  Bana halen herhangi bir bilgi verilmemiştir. Buraya cevap yazmakla müşteri memnuniyeti sağlandığını mı düşünüyor sunuz?

 • Celalettin18 Mayıs 2014

  Ekibiniz tarafından çözüm odaklı herhangi bir telefon veya cevap maalesef alamadım. Yaşadığım problem ile ilgili gerekli uyarıları sosyal paylaşım sitelerinde yapacağım. Bilgilerinize sunulur...

 • Celalettin01 Mayıs 2014

  Merhaba, "Hesabımızdan tahsil edilen hesap işletim ücretinin Bankanızca verilen hizmetlerin karşılığı olarak değerlendirilmesi gerekmektedir." Bankanızdan hesap açtırdıktan sonra bankamatik kartınız dahi bana ulaşmadı. Bana sunmuş olduğunuz hizmetten bahsediyorsunuz. Hesabıma yatan parayı işleterek faiz elde ettiniz. Bir de her ay hesap işletim ücreti kesiyorsunuz. Ben bankanıza hesap açtırdıktan sonra hiç bir hizmet almadım. Lütfen hesabımı kontrol eder misiniz? 22.09.2009 - 29.01.2012 tarihleri arasında bankanızdan aldığım hizmeti bana söyleyin lütfen rica ediyorum. Bu tarihler arasında hesabımda bulunana para tarafınızdan eritilmiştir. Toplam 151,2 TL kesmiş olduğunuz hesap işletim ücretini asla kabul etmiyorum ve iadesini ivedi bir şekilde rica rica ediyorum. Banka ismi vermek istemiyorum ancak hesabım olan diğer bir bankada aynı şekilde hesap işletim ücretlerinin yasal olduğunu savunana mesajlarla beni ikna etmeye çalıştı. Şubeye yazmış olduğum dilekçe neticesinde kesilen hesap işletim ücretleri hesabıma iade edilmiştir. Bilgilerinize.

 • Celalettin01 Mayıs 2014

  Merhaba, www.vakifbank.com.tr internet sitenizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden de şikayetimi tarafınıza ilettim.

 • VakıfBank Temsilcisi30 Nisan 2014

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön