Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

VakıfBank Hayat Sigortası İptali Ve Ücret İadesi Sorunu

profile
26 Mayıs
591

12.03.2023 tarihinde mobil bankacılık üzerinden 65.000 TL lik ihtiyaç kredisi kullandım. Krediyi çekerken hayat sigortasız seçenek sunulmamıştır. Hayat sigortası zorunlu olmamasına rağmen, hayat sigortası yapılmış ve hesabımdan 615,54 TL ücret kesilmiş. Bankanızın “Kredilerle Bağlantılı Sigorta Sözleşme” sinin 5. Maddesine göre başka sigorta şirketinden bankanızın şartlarına uygun sigorta poliçesinin verilmesi halinde bankanızın yapmış olduğu sigortanın iptal edileceği yazmasına rağmen, 17.03.2023 tarihinde Müşteri iletişim merkezini arayarak başka sigorta şirketinden yaptırdığım poliçeyi vereceğimi söylediğimde şubeden işlem yapmam gerektiğini söylediler.

23.03.2023 tarihinde Afyon/Sandıklı şubesine poliçe evraklarını teslim etmeye gittiğimde şubede ki müşteri temsilcisi işlem yapmayı reddetmiş, ısrarla konuyu anlatmama rağmen beni tekrardan müşteri iletişim merkezine yönlendirmiştir. Bankayı tekrar aradığımda da şubeden işlem yapılacağını söylendi. Şimdi bankayı arıyorum ben bakmıyorum diyor, şubeye gidiyorum işlem yapmıyor tekrar bankayı ara diyor, e kalkıp bankanın genel merkezine mi gidip işlem yapacağım.

Müşteri memnuniyetinden bahsedersiniz TV'lerde, internette bir sürü reklam verirsiniz ama iş yapmaya gelince yakar top gibi ben ilgilenmiyorum oraya git ben ilgilenmiyorum buraya git diye müşteriyle oyun oynuyorsunuz. Ya benim yaptırdığım sigorta poliçesini işleme alın veya hayat sigortamı iptal edin. Not: 26.03.2023 tarihinde bankanızın bize yazın bölümünde 2 aydır bekleyen başvurum da mevcuttur.

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
VakıfBank Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 5 dk 26 sn
VakıfBank Logo
26 Mayıs 16:20

Benzer Şikayetler

VakıfBank İn İşlem Yetersizliği

profile
26 Nisan
1.261

Kahramanmaraş'ta DASK sigortası olan evimiz az hasarlı olarak çıktı. Sigorta şirketine gerekli başvuruyu yaptık. Bir süre sonra incelemeler yapıldı ve sigorta şirketinden VakıfBank'a ve adıma işlem için şifre gönderildi. İş yerinden izin alarak mobil bankaya gittim ancak sıra yetişmediği için işlem ...

1

VakıfBank Ferdi Kaza Sigortası

profile
01 Nisan
1.855

Bankanızdan, 10.03.2023 tarihli Tüketici Kredisi Sözleşmesine istinaden kullanmış olduğum 6113335778 risk numaralı Tüketici Kredimden 6502 sayılı Tüketicinin Korunması hakkında Kanun’un 24’üncü maddesi kapsamında ve aşağıda bilgilendirme notunda yer alan esaslar çerçevesinde 10.03.2023 tarihi itibar...

1

Vakıfbank Güvenlik Zaafiyeti Şifrelerimin Çalınmasına Müsaade Etti

profile
16 Mart
750

VakıfBank hesabımdan 08.02.2023 tarihi de bilgim dışında bankanın güvenlik zafiyeti neden kaynaklı şifrelerim ele geçirerek mobil bankacılık üzerinden hesabımdan 9.900 TL fast işlemi gerçekleşmiştir defalarca banka şubesine gidip mağduriyetliğimin giderilmesi için sigorta şirketi harcama itiraz form...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
VakıfBank Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 5 dk 26 sn
Benzer Şikayet Yaz