17 Eylül 2013 #2017369

Vakıfbank Hala Dönüş Yapacak!

Mayıs ayı kredi kartı kampanyasında 4 kez 75 TL Opet akaryakıt harcamalarında 30 TL indirim hakkı kazanacağım belirtiliyordu. Ancak bu güne kadar yansıtılmadı. Defaatle Vakıfbank internet sitesinden şikayetimi belirtmeme rağmen bir dönüş sağlamadı. Müşteri hizmetleri ile görüşmemde 4 kez alışverişimi yaptığım 5. sinde ise yapı kredi pos cihazının kullanılmadığını söylediler.


Ben de ısrarla Opet bayisine hatırlatmama rağmen Opet yapı kredi pos cihazını kullandırmadığını, benim post cihazlar üzerimde tasarrufumun olamayacağını, bana bağlı olmayan sebeplerden dolayı cezalandırıldığımı belirttim. Hala bana dönüş yapılmasını bekliyorum.

İsmail 51 Okunma

Cevaplar

 • İsmail23 Eylül 2013

  çözüm için hala bana dönüş yapılmasını bekliyorum. en kısa süre kavramı hakkında vakıfbank çalışanlarının daha hassas olmalarını bekliyorum. zira haziran ayından beri yaklaşık olarak 110 gün geçti.

 • İsmail23 Eylül 2013

  Mayıs ayı kredi kartı kampanyasında 4 kez 75 TL Opet akaryakıt harcamalarında 30 TL indirim hakkı kazanacağım belirtiliyordu. Ancak bu güne kadar yansıtılmadı. Defaatle Vakıfbank internet sitesinden şikayetimi belirtmeme rağmen bir dönüş sağlamadı. Müşteri hizmetleri ile görüşmemde 4 kez alışverişimi yaptığım 5. sinde ise yapı kredi pos cihazının kullanılmadığını söylediler. Ben de ısrarla Opet bayisine hatırlatmama rağmen Opet yapı kredi pos cihazını kullandırmadığını, benim post cihazlar üzerimde tasarrufumun olamayacağını, bana bağlı olmayan sebeplerden dolayı cezalandırıldığımı belirttim. Hala bana dönüş yapılmasını bekliyorum.

 • İsmail23 Eylül 2013

  Malesef şikayetimden sonra hala bana dönüş yapan olmadı. Çözüm yapıldı diye form dolduruyorum ama hala müşterisini adam yerine koyan bir banka yok ortada. Şikayetvar yetkililerine sesleniyorum: hala beni arayan olmadı, çözüldü görünen şikayetimi çözülmedi olarak değiştirin lütfen

 • İsmail17 Eylül 2013

  mayıs ayı kampanyası, haziranda başvuru yaptım ve en kısa süre hala dolmadı. lütfen birileri vakıfbankasına en kısa süre ne demek anlatır mı?

 • VakıfBank Temsilcisi17 Eylül 2013

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön