25 Şubat
#11634767

VakıfBank Haksız Sigorta Prim Tahsilatı!

VakıfBank' tan 0712.2018 tarihinde ihtiyaç kredisi kullandım. Ferdi Kaza Sigortası yaptırmak istemiyor olmama ve şahsıma imzalatılmaya çalışan sigorta sözleşmesine iptal yazdırmaya rağmen ferdi kaza sigortası tanımlandığını ve prim tahsilatı yapıldığını henüz fark etmiş bulunuyorum. Hesabımdan vekilen tutarı hayat sigortası primi zannederek durumu fark etmemiştim.


Yeniden kredi kullandığımda prim iadesi yapılmaması üzerine dekontları incelediğimde durumu fark ettim. İmzaladığım bir sözleşme olmamasına ve talebim bulunmamasına rağmen Ferdi Kaza Sigortası yapılması erik dışıdır. En kısa sürede iptal ve iade yapılmadığı takdirde yasal yollara başvuracak olup sorun çözülmezse bundan sonra VakıfBank ile çalışmayı düşünmüyorum.

Firdevs Firdevs 1.240 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • VakıfBank Temsilcisi25 Şubat

    Sayın Müşterimiz, ilettiğiniz başvurunuz Bankamızın inceleme ekiplerine iletilmiştir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılıkta yer alan Bize Yazın bölümünden, www.vakifbank.com.tr internet sitemizde yer alan Bize Ulaşın bölümünden, 0850 222 0 724 numaralı Çağrı Merkezimizden ve Şubelerimizden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla. VakıfBank Sorun Çözelim

Ziyaretçi Yorumları