09 Şubat 2016

Vakıfbank Haberim Olmadan Adıma Sigorta Poliçesi Düzenlenmiş

Vakıfbank Nişantaşı İstanbul Şubenizden 2 yıl önce konut kredisi kullandım ve otomatik olarak sigorta yapıldı. Borcumun ikinci yılında, deprem sigortası poliçe yenileme tarihi geldiğinde, tarafıma bilgi verilmeden ve onayım alınmadan adıma, 209**94 no.lu sarı panjur poliçesi düzenlenmiş ve bana ödettirilmiştir.


28.01.2016 de bankadan gelen SMS' le haberim oldu. Bana sorulmadan ve onayım alınmadan yapılan bu sigorta işleminin iptalini rica ederim. Aksi takdirde alacağımın faiziyle birlikte tahsili için her türlü mahkeme masrafları ve avukatlık ücretlerini bankanızdan tahsil etmek üzere yasal yollara başvuracağımı bildiririm.

Uğur 123 Okunma

Cevaplar

  • VakıfBank Temsilcisi09 Şubat 2016

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön